W nowych domkach....

ROXANA


Roxana - (ur. 10.07.2017), śliczna i energiczna dziewczynka znalazła dom, w którym będzie kochana, który będzie o nią dbał i się troszczył tak, jak tego dog potrzebuje.

JAŚMINKA

Jaśminka to piękna, choć dość nieśmiała sunia, ale ze swoimi Ludźmi od razu nawiązała kontakt i zaufała. Ma w swoim domu pięknego towarzysza zabaw i dużo miłości.


BALTO

Balto - młodziutki chłopczyk merle, który znalazł swojego Człowieka. Jest wielkim przytulakiem, dla którego najważniejszy jest człowiek. Znalazł taki dom, w którym dostanie tyle miłości, ile potrzebuje. Jest pięknym i dorodnym dogiem.


KASTOR

Kastor piękny i dostojny dog znalazł dom u Olgi i tym samym stał się nowym bratem Grażynki 😻
PORTERPorter - młodziutki (ur. 24.09.2016) pręgowany chłopczyk znalazł dom, który go ceni i kocha. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, lubi koty i ogólnie kocha cały świat. Portiś znalazł dom, który zapewni mu odpowiednią ilość kontrolowanego ruchu i będzie rehabilitował jego tylne łapki. Dom doświadczony, kochający. Ma małe przyjaciółki, które od razu bardzo przypadły mu do gustu!

SISSI

Piękna Sissi pojechała 11.05.2018 roku do nowego domku.Jesteśmy przeszczęśliwi <3


KRATOS

Kratos - znalazł dom, gdzie będzie kochany naprawdę. Jest psem przyjaznym, ale bardzo energicznym i żywiołowym. Jego ludzie zapewnią mu mądrą miłość i należytą opiekę.

                       ASTOR


Astor - piękny czarny dog znalazł dom na zawsze, do końca swego życia. Ma 3 lata. Zamieszkał w domu bez innych dużych psów i kotów, za to z dziećmi. Jak na doga niemieckiego przystało ma teraz bliski kontakt z człowiekiem.
Komentarze

  1. Powodzenia piękny przesyłam pozdrowienia dla całej rodziny

    OdpowiedzUsuń
  2. Bądź szczęśliwy śliczny Chłopaku!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Historia Lita, trzynastoletniego doga niemieckiego pod opieką Dożej Skarbonki

Zanim adoptujesz, przemyśl....