POMAGAMY
Jak uzyskać pomoc?


Doża Skarbonka to fundusz na nagłe i niespodziewane potrzeby dogów niemieckich zarówno znajdujących się pod opieką organizacji pomocowych, jak i w uzasadnionych przypadkach, posiadających właścicieli. 
Środki, które uda się zgromadzić w Skarbonce są przeznaczone przede wszystkim na leczenie w nagłych, jak też i ciężkich, przewlekłych przypadkach chorób dogów potrzebujących pomocy, ale także na utrzymanie psów bezpańskich i opiekę nad nimi do czasu znalezienia im domu, wykupywanie psów znajdujących się w niegodnych warunkach w celu  zapewniania im należytych warunków bytowych; pokrywanie kosztów transportu odebranych psów. 
Dogi posiadające właścicieli mogą ubiegać się o pomoc zwrotną na zasadzie użyczenia, tzn. przynajmniej część otrzymanych pieniędzy powinna wrócić do Skarbonki czy to w postaci gotówki, czy w postaci rzeczy, które można spieniężyć na aukcjach charytatywnych na Dożą Skarbonkę.
Aby uzyskać pomoc finansową wystarczy zwrócić się do Dożej Skarbonki na adres e-mail: dozaskarbonka@gmail.com  i przedstawić sytuację doga, który potrzebuje wsparcia. Decyzja o udzieleniu takiej pomocy zapada komisyjnie i musi być jednogłośna. W skład komisji wchodzą cztery osoby – Członkowie Założyciele Skarbonki. Wysokość udzielonej pomocy jest zależna od zasobności Skarbonki, tak więc im więcej w niej będzie, tym większa suma może być użyczona. 
Uwaga! W przypadku dogów posiadających właścicieli Doża Skarbonka NIGDY nie pokrywa całości wydatków. Wymagany jest przynajmniej minimalny wkład własny właścicieli. 


Jak Nam pomóc - pomagając

*Wpłacając pieniążek na konto

17 1940 1076 3177 4873 0000 0000

Doża Skarbonka
ul. Jarzębinowa 18/62
15-793 Białystok
Z dopiskiem – DAROWIZNA NA DOGI

*Biorąc udział w aukcjach charytatywnych na Facebooku:

 Aukcja na Dożą Skarbonkę


* Przekazując rzeczy, które można spieniężyć na aukcjach charytatywnych (wszelkie zdatne do użytku przedmioty, szczególnie: książki, kosmetyki, rękodzieło, przedmioty codziennego użytku, biżuterię, torebki, buty, artykuły gospodarstwa domowego) na adres:

Doża Skarbonka

ul. Jarzębinowa 18/62

15-793 Białystok


Z Naszej pomocy skorzystali:


💗

Batman


Batman przez wiele się tułał, a kiedy w końcu znalazł dom na zawsze i miało być wszystko dobrze, to okazało się, że ma chore serce i Doża Skarbonka wspiera go w walce kardiomiopatią.
        

💗

Jaś


Doża Skarbonka ma też utrzymanka. A tak. Jaś to psiak w typie doga, który czeka aż ktoś go pokocha i zabierze do domu. Na razie DS. opłaca mu pobyt w hoteliku i wszelkie koszta związane z jego utrzymaniem.


💗

Lit

To najstarszy żyjący dog w Polsce. DS poczytuje sobie za wielki zaszczyt, że troszkę pomaga mu w walce o zdrowie i jak największy komfort jego życia.
💗

Limba

Limba to 7 letnia dziewczynka choruje na kardiomiopatie, Doża Skarbonka wspiera jej opiekunkę w leczeniu serduszka.

💗

Niobe

Niobe ma 9 i pół roku i walczy z chłoniakiem złośliwym. Dziewczynka jest bardzo dzielna i się nie poddaje, Skarbonka cieszy się, że może wspierać tę piękną Damę.


💗

Diament

Diament to śliczny, młodziutki chłopczyk, który ma problemy z łapkami. Skarbonka będzie mu pomagać w zdrowieniu.

💗

Silvano

Silvano to już starszy pan, ale dzielnie się trzyma mimo wielu dolegliwości, które wspólnie staramy się pokonać.

💗

Happy

Happy nie jest dogiem, ale... Rok temu znalazła ją umierającą dożynka Kora, a przyjaciele naszych przyjaciół..., więc Skarbonka wzięła tę słodką bokserkę pod opiekę i będzie pomagać jej w walce z rakiem.


💗

Jurata

Cudna panienka merle ma ogromne problemy ze zdrowiem - prawie każde jedzenie wywołuje u niej alergię, więc DS zakupiła Pięknej specjalistyczną karmę. Smacznego
💗

Leo

Leo to piękny 4-letni błekint chłopak, który od jesieni boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Skarbonka wspiera jego badania i powrót do zdrowia
.


💗

Aksa

Aksa nie jest dogiem, co widać, ale jej opiekunka od lat wspiera dogi w potrzebie, więc teraz Skarbonka wsparła Aksę w powrocie do zdrowia.💗


Kostek

Kostek to czarny dog odebrany interwencyjne przez Nowosądecki TOZ. Jest już bezpieczny i ma opiekę, a Doża skarbinbka będzie wspierać jego powrót do zdrowia  💗

Tosia

Tosia to półroczna dziewczynka która znalazła bezpieczny dom. Otrzyma z Dożej Skarbonki pomoc finansową na leczenie by szybko wróciła do pełni zdrowia.💗

Leonie

Leonie to śliczna pręgowana dziewczynka, której opłaciliśmy operację, gdyż miała ropomacicze.
💗

Kora

Kora to piekna żółta, młodziutka (ma 10 miesięcy) dziewczynka, której opłacamy badania, ponieważ ma podejrzenie choroby Wobblera.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Historia Lita, trzynastoletniego doga niemieckiego pod opieką Dożej Skarbonki

Gaja - szuka domu, który ją będzie kochać bezgranicznie

Zanim adoptujesz, przemyśl....